Kolejne warsztaty śpiewu alikwotowego w Krakowie (27 maja)

Śpiew alikwotowy jest niezwykłą techniką wokalną, dzięki której możemy wydobyć dwa dźwięki w tym samym czasie. Pobudza wyobraźnię i uwrażliwia ucho na części składowe dźwięków.
Umiejętność mówienia daje Ci pełne kwalifikacje, by skorzystać z warsztatu, który przeznaczony jest zarówno dla profesjonalnych, jak i początkujących wokalistów. Podczas zajęć poznamy europejski śpiew alikwotowy, jakim posługuje się David Hykes czy Natasha Nikeprelevic, oraz potężne mongolskie techniki śpiewu gardłowego (khoomei, sygyt, kargyraa, chylandyk).

Prowadzenie: Michał Esz Szerląg

Dwukrotny prelegent Międzynarodowych Seminariów Mix Singing (Współczesne Bel Canto
w Gliwicach), trener wokalny na Metaforach Muzycznych w Malborku, prowadził warsztaty na wielu festiwalach: Slot Art Festival, Pannonica, Nasz Festiwal, Stacja Wolimierz (Festiwal Wody), BezKit Magóry Fest, Warsztaty pod Matragoną, Święto Herbaty i wiele więcej. Występował z zespołami:
Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada, Ziryab, współpracuje również z Sebastianem Wypychem, tworząc projekt „Chadaana”, w którym łączą śpiew alikwotowy z kontrabasem i elektroniką. Nagrał dwa albumy przy użyciu wyłącznie głosu, oraz siedem albumów z muzyką relaksacyjną. Pracuje z aktorami, zawodowymi śpiewakami, oraz osobami, które zaczynają wokalną podróż i pragną doświadczyć zupełnie nowej jakości w życiu poprzez dźwięk (najpiękniejszy bo własny).

————————–——————-
Więcej o prowadzącym:
www.eszu.bandcamp.com
www.facebook.com/alikwot
www.soundcloud.com/michalesz
www.youtube.com/user/mythroatsinging

Więcej informacji o wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/1860576447498281