Kolejne warsztaty śpiewu alikwotowego w Krakowie (27 maja)

Śpiew alikwotowy jest niezwykłą techniką wokalną, dzięki której możemy wydobyć dwa dźwięki w tym samym czasie. Pobudza wyobraźnię i uwrażliwia ucho na części składowe dźwięków.
Umiejętność mówienia daje Ci pełne kwalifikacje, by skorzystać z warsztatu, który przeznaczony jest zarówno dla profesjonalnych, jak i początkujących wokalistów. Podczas zajęć poznamy europejski śpiew alikwotowy, jakim posługuje się David Hykes czy Natasha Nikeprelevic, oraz potężne mongolskie techniki śpiewu gardłowego (khoomei, sygyt, kargyraa, chylandyk).

Prowadzenie: Michał Esz Szerląg

Dwukrotny prelegent Międzynarodowych Seminariów Mix Singing (Współczesne Bel Canto
w Gliwicach), trener wokalny na Metaforach Muzycznych w Malborku, prowadził warsztaty na wielu festiwalach: Slot Art Festival, Pannonica, Nasz Festiwal, Stacja Wolimierz (Festiwal Wody), BezKit Magóry Fest, Warsztaty pod Matragoną, Święto Herbaty i wiele więcej. Występował z zespołami:
Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada, Ziryab, współpracuje również z Sebastianem Wypychem, tworząc projekt „Chadaana”, w którym łączą śpiew alikwotowy z kontrabasem i elektroniką. Nagrał dwa albumy przy użyciu wyłącznie głosu, oraz siedem albumów z muzyką relaksacyjną. Pracuje z aktorami, zawodowymi śpiewakami, oraz osobami, które zaczynają wokalną podróż i pragną doświadczyć zupełnie nowej jakości w życiu poprzez dźwięk (najpiękniejszy bo własny).

————————–——————-
Więcej o prowadzącym:
www.eszu.bandcamp.com
www.facebook.com/alikwot
www.soundcloud.com/michalesz
www.youtube.com/user/mythroatsinging

Więcej informacji o wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/1860576447498281

Warsztaty śpiewu alikwotowego i gardłowego w Warszawie (22 i 23 kwietnia)

 

Śpiew alikwotowy jest niezwykłą techniką wokalną, dzięki której możemy wydobyć dwa dźwięki w tym samym czasie. Pobudza wyobraźnię i uwrażliwia ucho na części składowe dźwięków. Umiejętność mówienia daje Ci pełne kwalifikacje, by skorzystać z warsztatu, który przeznaczony jest zarówno dla profesjonalnych, jak i początkujących wokalistów. Podczas zajęć poznamy europejski śpiew alikwotowy, jakim posługuje się David Hykes czy Natasha Nikeprelevic, oraz potężne mongolskie techniki śpiewu gardłowego (khoomei, sygyt, kargyraa, chylandyk).

Prowadzenie: Michał Esz Szerląg

Michał Esz Szerląg prowadził zajęcia na licznych festiwalach, występował z zespołami: Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada, Ziryab, współpracuje również z Sebastianem Wypychem, tworząc projekt „Chadaana”, w którym łączą śpiew alikwotowy z kontrabasem i elektroniką.
Nagrał dwa albumy przy użyciu wyłącznie głosu, oraz siedem albumów z muzyką relaksacyjną.

Więcej o prowadzącym:
www.eszu.bandcamp.com
www.facebook.com/alikwot
www.soundcloud.com/michalesz
www.youtube.com/user/mythroatsinging

I grupa: sobota 22.04 godz. 18:00-21:00
II grupa: niedziela 23.04 godz. 18:00-21:00

Zapisy:
tel.+48 795 121 427, fundacja.dkir@gmail.com

Opłaty należy dokonywać, po telefonicznym lub mailowym zapisaniu się na warsztaty, na numer konta bankowego:
PKO Bank Polski 21 1020 1026 0000 1802 0212 5722

Dane do przelewu:
Fundacja Dialogu Kultur i Religii
ul. Krasińskiego 38b/33
01-779 Warszawa

Koniecznie z dopiskiem: „Warsztaty śpiewu gardłowego”

Zajęcia odbędą się pod warunkiem uzbierania pełnej grupy
(10-25 osób).
W przypadku braku kompletu uczestników, pieniądze zostaną zwrócone na konta wpłacających.

Warsztaty śpiewu alikwotowego w Muzeum Etnograficznym we Wrocławiu 18.03

singing_esz-960x600-792x300

Śpiew alikwotowy pobudza wyobraźnię, uwrażliwia ucho na części składowe dźwięków, pomaga wydobyć emocje i daje poczucie własnej siły. Warsztat przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących. Podczas zajęć będzie można poznać takie techniki jak subtelny śpiew alikwotowy (w stylu Davida Hykesa), selektywną zasadę śpiewu alikwotowego, którą posługuje się Natascha Nikeprelevic i potężne mongolskie tony harmoniczne i gardłowe.

Prowadzenie: Michał Esz Szerląg

Michał Esz Szerląg prowadził zajęcia na licznych festiwalach, występował z zespołami: Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada, Ziryab, współpracuje również z Sebastianem Wypychem, tworząc projekt „Chadaana”, w którym łączą śpiew alikwotowy z kontrabasem i elektroniką. Do tej pory ukazały się jego dwie płyty.

Opłata: 120 zł, dla wpłacających do 10 marca: 100 zł
Zapisy: tel. 71 344 33 13, muzeum@muzeumetnograficzne.pl
Prosimy o podanie swoich pełnych danych, w celu wystawienia faktury.

Opłaty należy dokonywać, po telefonicznym lub mailowym zapisaniu się na warsztaty, na numer konta:
ING Bank Śląski 92 1050 1575 1000 0005 0269 5836

Dane do przelewu:
Muzeum Narodowe we Wrocławiu,
Pl. Powstańców Warszawy 5,
50-153 Wrocław

Koniecznie z dopiskiem: „warsztaty śpiewu alikwotowego”

Zajęcia odbędą się pod warunkiem uzbierania pełnej grupy (25-30 osób).
W przypadku braku kompletu uczestników, pieniądze zostaną zwrócone na konta wpłacających.

Warsztaty śpiewu alikwotowego w Gdyńskiej jurcie 1.04.2017

singing_esz-960x600-792x300

Śpiew alikwotowy pobudza wyobraźnię, uwrażliwia ucho na składowe dźwięków i pomaga wysłowić się z emocji, co przekłada się na asertywność i poczucie własnej siły. Bez względu na to czy zaczynasz swoją wokalną przygodę, czy jesteś już profesjonalistą ten warsztat jest dla Ciebie. Poznamy techniki takie jak subtelny śpiew alikwotowy (w stylu Davida Hykesa), selektywną technikę śpiewu alikwotowego jaką posługuje się Natascha Nikeprelevic, potężne mongolskie alikwotowe i gardłowe śpiewy w tym khoomei, sygyt, kargyraa, chylandyk oraz fry-singing i inuit throat singing.

Prowadzący: Michał Esz Szerląg – śpiewak, multiinstrumentalista, kompozytor, nauczyciel.
Dwukrotny prelegent Międzynarodowych Seminariów Mix Singing(Współczesne Bel Canto) w Gliwicach, trener wokalny na Metaforach Muzycznych w Malborku, prowadził warsztaty na wielu festiwalach: Slot Art Festival, Pannonica, Nasz Festiwal, Stacja Wolimierz (Festiwal Wody), BezKit Magóry Fest, Warsztaty pod Matragoną, Święto Herbaty i wiele więcej.
Uczy aktorów i zawodowych śpiewaków oraz osoby, które dopiero zaczynają przygodę z odkrywaniem swojego głosu.

Używając tylko głosu nagrał albumy „One Mouth Orchestra” i „Katedra”, gdzie każdy z pochodzących dźwięków wydobywany jest wyłącznie z gardła. Poznane techniki, dały mu możliwość występów na scenie w takich zespołach jak: Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada, Ziryab, „One Word” Grzecha Piotrowskiego, współpracuje również z Sebastianem Wypychem tworząc projekt „Chadaana”, w którym łączą śpiew alikwotowy z kontrabasem i elektroniką.

Więcej o prowadzącym:
www.eszu.bandcamp.com
www.facebook.com/alikwot
www.soundcloud.com/michalesz
www.youtube.com/user/mythroatsinging

Program:

Warsztat będzie miał miejsce w najbliższej tej tematyce przestrzeni – jurcie. Przy rozpalonym ogniu i ciepłej herbacie otworzymy się na nowe doświadczenie własnego głosu..

10.00-13.00
Intensywny warsztat śpiewu gardłowego i alikwotowego. Warsztat zawiera w sobie ćwiczenia praktyczne podczas których nauczyciel zbiorowo i indywidualnie będzie prowadził nas ku zgłębieniu umiejetności nauczanej techniki śpiewu.

13.00- 14.00
Przerwa obiadowa.
Obiad wliczony jest w cene warsztatu. Składać się będzie z dwudaniowego posiłku wegańskiego oraz deseru. Osoby chcące zapewnić sobie posiłek we własnym zakresie proszone są o zgłoszenie tego faktu.
Odpoczynek przy kominku.

14.00- 15.00
Wspólny Jam ze śpiewem oraz instrumentami.
Konsultacje indywidualne, Pytania końcowe do prowadzącego.

Koszt: 220 zł
Liczba miejsc jest ograniczona. Miejsce gwarantuje przesłanie zaliczki w wysokości 100 zł lub całości ceny wartatu na konto (wkrótce)

Warsztaty śpiewu alikwotowego i gardłowego (Warszawa 26.02)

singing_esz-960x600-792x300

Zapraszam Was serdecznie na warsztaty śpiewu alikwotowego i gardłowego.

Techniki, których uczę pobudzają wyobraźnię, uwrażliwiąją ucho na składowe dźwięków i pomagają wysłowić się z emocji, co przekłada się na asertywność i poczucie własnej siły.
Bez względu na to czy zaczynasz swoją wokalną przygodę, czy jesteś już profesjonalistą ten warsztat jest dla Ciebie. Poznamy techniki takie jak subtelny śpiew alikwotowy (w stylu Davida Hykesa), super selektywną technikę śpiewu alikwotowego, jaką posługuje się Natascha Nikeprelevic, potężne mongolskie alikwotowe i gardłowego śpiewy i wiele więcej (khoomei, sygyt, kargyraa, fry-singing, chylandyk, inuit throat singing).

Prowadzący: Michał Esz Szerląg – śpiewak, multiinstrumentalista, kompozytor, nauczyciel używający techniki śpiewu gardłowego i alikwotowego na scenie, w studio czy podczas medytacji alikwotowych. Używając tylko głosu nagrał albumy „One Mouth Orchestra” i „Katedra”, gdzie każdy z pochodzących dźwięków wydobywany jest wyłącznie z gardła. Poznane techniki, dały mu możliwość występów na scenie w takich zespołach jak: Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada, Ziryab, „One Word” Grzecha Piotrowskiego, współpracuje również z Sebastianem Wypychem tworząc projekt „Chadaana”, w którym łączą śpiew alikwotowy z kontrabasem i elektroniką.

https://www.facebook.com/alikwot
https://soundcloud.com/michalesz
https://alikwoty.pl/

Ślijcie zapytania na: michal.eszu@gmail.com
Do zobaczenia w AnyaYoga 🙂