o mnie

michal_eszMichał „Esz” Szerląg – śpiewak, multiinstrumentalista, kompozytor, nauczyciel i terapeuta głosu.
Używa technik wokalnych z całego świata oraz autorskich, holistycznych metod by otwierać ludzkie serca czyli głos.

Dwukrotny prelegent Międzynarodowych Seminariów Mix Singing (Współczesne Bel Canto w Gliwicach), trener wokalny na Metaforach Muzycznych w Malborku. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą, pojawił się na wielu festiwalach. Stworzył autorski cykl Narodzin Głosu, w którym używa autorskiej, holistycznej metody terapii głosem, gdzie wykorzystuje wiedzę z 10 lat w pracy indywidualnej z ludźmi.
Występował z zespołami: Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada, Ziryab. Stworzył projekt Chadaanaa, w którym łączy głównie śpiew alikwotowy z instrumentami smyczkowymi.
W projekcie można usłyszeć Sebastiana Wypycha (kontrabas), czy Marzenę Polowczyk (wiolonczela). Współtworzy również trio Soul Awakening z Arletą Mańką (gongi, misy, instrumenty archaiczne) i Bartkiem Warkoczyńskim (klarnet) oraz WuWei – duet grający muzykę medytacyjną. Nagrał dwa albumy przy użyciu wyłącznie głosu, oraz siedem albumów z muzyką relaksacyjną. Dwa najnowsze projekty nad którymi pracuje to Shamani z Michaelem Jonesem i Do Boga z Katarzyną Brodą-Firlą. Pracuje z aktorami, zawodowymi śpiewakami, oraz osobami, które zaczynają wokalną podróż i pragną doświadczyć zupełnie nowej jakości w życiu poprzez dźwięk (najpiękniejszy bo własny).

Więcej o prowadzącym:
www.eszu.bandcamp.com
www.facebook.com/alikwot
www.soundcloud.com/michalesz
www.youtube.com/user/mythroatsinging